HaRist lahkub veel üks liige

22.04.2025
Kuula artiklit, 1 minutit ja 29 sekundit
0:00 / 1:29

Haapsalu volinik Virge Tiik. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu linnavolikogu valimisliidu HaRi fraktsiooni kuuluv Virge Tiik teatas pühapäeval, et lahkub HaRist ja liitub Isamaa fraktsiooniga.

Kuigi Tiik on fraktsioonikaaslastele oma otsuse teatavaks teinud, kavatseb ta selle avalikult välja öelda reedel linnavolikogu istungil.

Panga külas elav Tiik kandideeris esimest korda HaRi nimekirjas 2017. aastal, kui Haapsalu linn ja Ridala vald ühinesid. „Leidsin siis, et linnas peab olema ka keegi, kes maa eest seisab. Läksin Urmas S

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!